Čas předvánočních setkání je tady. Hodnocení letošního roku, plány na ten další. Stylové reprezentativní prostory Janáček Office jsou vhodné jako VIP zóna pro uzavřené akce nebo rauty a koktejly. Konferenční místnosti v přízemí s denním světlem mají kapacitu 20+4 osoby, Sklepní galerie v suterénu pak 26 účastníků. Obě patra lze využívat samostatně nebo jako celek propojený venkovním krytým  schodištěm.

Welcome drink zdarma při objednání do 27. 10.🍹👋

Catering podle vašich představ (od coffee breaku přes variace burgerů/baget či wrapů po slavnostní raut) rádi zajistíme ve spolupráci s prověřenými dodavateli a vinaři, vyhovíme tak všem chutím a přáním i dietním omezením. Zažijte výborná jihomoravská vína v atmosféře vinného sklepa nebo ochutnejte např. 6 lahodných prémiových ginů z celého světa s vybranými toniky za 500 Kč/osoba. I brněnské frgále mohou být s vaším logem.

Dispozičně upravíme dle vašich požadavků na sezení u stolků – styl kavárna, divadelní sezení, koktejl,… K dispozici Vám je WIFI, kvalitní projektor, plátno, flipchart, kuchyňka s chladicí vitrínou, šatna. Podívejte se k nám osobně nebo virtuálně!

Sdílet
Nahoru