Jarní akce: 30 % SLEVA na pronájmy v pondělky, středy nebo pátky - platí v květnu a červnu!

Prostor pro jednání

Prostor pro jednání neboli MEETING zone tvoří dominantu bussiness centra Janáček office. Tyto prostory jsou ideální pro běžné pracovní schůzky či pořádání menších konferencí. Různé uspořádání ve stylu divadelního sezení, kavárna, jednací stůl. K vybavení patří WiFi, projektor, flipchart. Samostatné sociální zařízení.

01.

Technické údaje

Místnost lze upravit podle požadavků klienta na sezení u stolků – styl kavárna, divadelní sezení, volné rozložení míst pro rauty a koktejly. Výstup na letní zahrádku pro relaxaci.

Využití místnosti
Obchodní jednání
Uzavřená společnost
Workshopy
Networking
Jednání pro 2 + osoby

Prostor pro setkání

SKLEPNÍ GALERIE nabízí reprezentativní prostředí vhodné pro klasická jednání, obchodní události či neformální setkání s obchodními partnery.

Opět možnost uspořádání podle potřeb, kapacita 30 osob k sezení. Součástí velký prostor pro catering. Výstup na venkovní sezení na zahrádce.

01.

Technické údaje

SKLEPNÍ GALERIE Se dělí na příjemně osvětlenou zasedací místnost o rozloze 45 ma rautovou místnost o velikosti 35 m2 s masivním dřevěným barem, kuchyňkou, chladicí vitrínou a šatnou. Kapacita je 26 sedících osob a dispozičně lze prostor uzpůsobit dle přání klienta. Je vhodná pro uzavřená pracovní jednání s prezentací prostřednictvím projektoru, pracovní i rodinné oslavy, vernisáže apod. Výstup na letní zahrádku pro relaxaci.

Využití místnosti
Obchodní jednání
Školení, workshopy
Neformální setkání

Kancelář
v centru Brna

Maximum denního světla a reprezentativní vzhled – to je naše MEETING zone.

  • Vysokorychlostní internet
  • Nápojový servis
  • Kancelářské potřeby
  • Sociální zařízení
  • Služby recepce
  • Dostatek denního světla
  • Letní zahrádka
Nahoru