konferenční prostory janáček office

Pokud hledáte ideální místo pro pořádání konferencí, workshopů, firemních setkání nebo teambuildingových akcí v Brně, naše sklepní galerie v Janáček Office by mohla být to pravé. Nachází se v centru Brna a nabízí reprezentativní a pohodlné prostředí, které je vhodné pro různé typy událostí. Pojďte prozkoumat, co všechno je u nás možné.

konferenční prostory janáček office

Zasedací místnost

Tato zasedací místnost má rozlohu 45 m² a ačkoliv se nachází ve sklepních prostorách, je zde velmi příjemné osvětlení, což vytváří vhodné prostředí pro obchodní jednání, pracovní schůzky, prezentace, vernisáže, workshopy či neformální setkání. Uspořádání místnosti je flexibilní, s kapacitou až 28 sedících osob. Nábytek lze rozmístit dle vašich potřeb, aby vyhovoval konkrétním požadavkům vaší akce.

Rautová místnost

S rozlohou 35 m² je rautová místnost vybavena masivním dřevěným barem, kuchyňkou, chladicí vitrínou a šatnou. Je ideální pro zajištění cateringu během vaší akce a zároveň nabízí příjemné a stylové prostředí, kde se můžete občerstvit nebo uvolněně bavit s kolegy či přáteli.

Komfort a technické vybavení

Během akce vás nebude nikdo rušit, neboť prostory budou vyhrazeny pro vaši uzavřenou společnost. Po celou dobu akce vám bude k dispozici naše obsluha. Kromě toho poskytujeme kompletní technické zázemí, včetně rychlého připojení k internetu, projektoru a flipchartu. Celý prostor je zateplený, s celoročně udržovanou teplotou mezi 21-24 stupni. Díky systému rekuperace je zajištěn neustálý přísun čerstvého vzduchu, takže se nemusíte obávat vydýchaného vzduchu i při delších setkáních.

Pohodlí v letních měsících

Ze sklepní galerie je také přístup na venkovní letní zahrádku, která je skvělým místem pro odpočinek, přestávku na kouření nebo vyřízení hovoru. K dispozici je prostor na sezení až pro 15 osob třeba na coffee break a také koutek na stání pro kuřáky.

Catering a degustace

Naši hosté si mohou vybírat z široké nabídky cateringu od profesionálů, kteří připraví menu zahrnující studenou i teplou kuchyni, sladké pochoutky, kanapky i slané pokrmy. Nechybí ani bohatý nápojový servis. Nabízíme také řízené degustace přívlastkových vín z vinařství Vican, řemeslných piv nebo exkluzivních ginů. Naši partneři zajišťují vysokou kvalitu služeb, které pozvednou úroveň vaší akce.

catering janáček office cheese cake

Teambuildingové aktivity

Spojte svou událost se zážitkem! Nabízíme mobilní kasino s ruletou, Blackjackem a dalšími hrami, které povzbudí soutěživost a spolupráci vašeho týmu. Společně s naším partnerem Carmen Flora můžete do svého setkání zakomponovat kreativní aktivity, jako jsou tvorba mechových obrazů, náramků z minerálů a výroba svíček, které si odnesete jako památku z akce. Pro intelektuální zábavu rádi připravíme hospodský nebo vědomostní kvíz.

Máme dlouholeté zkušenosti s organizováním akcí

Organizujete-li obchodní jednání, kulturní akce, pracovní či rodinné oslavy, naše sklepní galerie je tím správným místem. Cihlový interiér vás ohromí svou jedinečnou atmosférou a poskytne dostatek prostoru i zázemí pro různé typy událostí. Moderní vybavení, technické zázemí a krásné prostředí vám umožní soustředit se na to nejdůležitější, zatímco my se postaráme o vše ostatní.

Rezervujte si termín a pojďme se společně pustit do příprav vaší akce.

Sdílet
Nahoru